10 najlepszych krajów, aby założyć rodzinę

mama-3016609_1920

Rodzice na całym świecie zawsze szukają najlepszych sytuacji dla swoich dzieci. Nie jest to niespotykane, gdy pary zamierzają przenieść się do innego kraju, aby zapewnić dziecku jak najlepszą opiekę i edukację. Nawet ci, którzy nie wyprowadzili się z kraju, są ciekawi, jakie obszary są najbardziej przyjazne dla dziecka. Czy twój kraj znajduje się na liście? Dowiedzmy Się. Zaczynając od numeru 10 poniżej:

 

10. Norwegia

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, przygotuj się na wiele międzynarodowych terenów przyjaznych dzieciom. Norwegia jest jednym z nich. Rodzice będą zadowoleni, gdy dowiedzą się, że kraj zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu OECD na czytanie, matematykę i naukę. To pięć miejsc przed Stanami Zjednoczonymi. Dzieci mają również prawo do pełnej opieki nad dziećmi w licznych ośrodkach opieki dziennej.

 

dziewczyny-739071_1920

9. Niderlandy

Jeśli jesteś rodzicem, który pracuje lub studiuje w Holandii, masz prawo do zasiłku na opiekę nad dzieckiem dla dzieci w wieku poniżej 12 lat. Europejski Komitet Sterujący ds. Bezpieczeństwa Dzieci reprezentuje Holandię. System działa na rzecz bezpieczeństwa dzieci w domach, szkołach, drogach i rozwoju umiejętności rozumienia.
 

heart-1972825_640

8. Irlandia

Osoby mieszkające i pracujące w Irlandii mogą otrzymać zasiłek na dziecko. Jeśli Twoje dziecko ma mniej niż 18 lat i uczy się w pełnym wymiarze godzin, możesz kwalifikować się do tego. Program bezpieczeństwa dzieci został wprowadzony w celu zapobiegania niezamierzonym obrażeniom u dzieci.

 

matterhorn-1516733_1920

7. Szwajcaria

Uważa się, że Szwajcaria jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym systemem edukacyjnym na świecie. Są na szóstym miejscu, jeśli chodzi o ich system przez USNews. Badanie Mercer umieściło Zurych, miasto w Szwajcarii, na drugim miejscu pod względem bezpieczeństwa.


Prev1 of 4